اکبر نبوی در کانال تلگرامی خود خواستار محاکمه محمدباقر قالیباف شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرنگار، اکبر نبوی در کانال تلگرامی خود نوشت: قالیباف یک مجرم است. نمی‌گویم متهم. با بانگ رسا و بلند می‌گویم او یک مجرم است و باید هر چه سریع‌تر محاکمه و زندانی شود.
می‌دانید چرا:
او در دوازده سالی که شهردار تهران بوده، به جای راه‌اندازی دعواهای ی و جناحی، خیلی کار کرده است.
خطوط مترو را (به ویژه در این هشت سال اخیر که از کمک‌های دولت دهم و یازدهم بی‌بهره بوده) با شدت هر چه تمام‌تر توسعه داده است. به نظر شما این جرم کمی است؟
جنایت بزرگ قالیباف را در این آمار ساده می‌توان دریافت:
سرانه فضای سبز شهر تهران در سال 1357 حدود یک مترمربع بوده است، این سرانه در پایان سال 1365 به 1٫2 مترمربع رسیده است و تا پایان سال 1383 بالغ بر 9 مترمربع بوده است. سرانه فضای سبز در شهر تهران در حال حاضر به 15٫8 متر مربع رسیده و به عبارتی طی سال‌های اخیر سرانه فضای سبز تهران (‌در دوران قالیباف ) افزایشی 7 متر مربعی داشته است. فاجعه بارتر این‌که او به توزیع عادلانه‌ فضای سبز همت گماشته و مناطقی چون مناطق 7، 8، 9، 10، 11، 12 و 17 را از در اولویت خود قرار داده است.
در دوره شهرداری قالیباف به بوستان (‌پارک‌)‌های تهران به شکل حیرت‌آوری اضافه شده است.
قالیباف با ساخت پردیس‌های سینمایی سرانه ‌صندلی‌های سینما را به شدت افزایش داده است.
بیش از 10 فرهنگسرا ساخته که نه فرهنگسرا در مناطق جنوبی شهر ساخته شده‌اند.
در زمان شهرداری او 354 محله تهران به خانه‌های سلامت مجهز شده‌اند
چهل و سه درصد از بزرگراههای تهران در دوره ‌مدیریت او ساخته شده است
توسعه 20 کیلومتری تونل‌های شهری یکی دیگر از جرایم بزرگ او به شمار می‌آید.
در زمان شهرداری او، سرانه‌های ورزشی، تفریحی و فضای‌سبز مختص ن افزایش چشمگیری داشته‌. ساخت مجموعه‌های شهربانو و پارک‌های ویژه بانوان در همین دوره اتفاق افتاده است.
بدتر از همه اینکه: قالیباف در سال 1387 برابر با سال 2008 میلادی از طرف سایت شهرداری‌های جهان به عنوان هشتمین شهردار برتر دنیا معرفی شد. در سال 2010 موسسه ت‌های حمل و نقل و توسعه، تهران را برای نخستین بار به عنوان یکی از پنج شهر برتر دنیا انتخاب کرد. همچنین در سال 2011 میلادی در دهمین اجلاس متروپلیس، تهران به عنوان شهر برتر جهان در زمینه ارتقای کیفیت زندگی شهروندان مورد تقدیر قرار گرفت.
جرایم او خیلی زیاد است و انسان را به شدت عصبی می‌کند. به همین خاطر تا دیر نشده است باید بازداشت، محاکمه و زندانی شود تا دیگر کسی هوس نکند مثل او کار کند. مدیری که به فکر دعواهای ی و جناحی نباشد به درد کشور نمی‌خورد.


انتهای پیام/منبع: http://khabarnegar.ir/News/98995.html

  


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

دانلود کتاب و خلاصه کتاب pdf پی دی اف مختلف مجله دلتا وبلاگ نویسی سنگُ شیشه دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی هلال احمر 96 IHP-co گروه ساعت سردار نمونه سوالات نقشه برداری با پاسخنامه تحصیل شادی